Grup Şirketlerimiz :
 
 
 
 
 
     
 

SERTAŞ Lastik Sanayi ve Ticaret  A.Ş., 1927 yılından beri Türkiye Lastik sektöründe faaliyet gösteren TATKO grubunun bir kuruluşudur.

Dünya Lastik pazarının önemli üreticilerinden FEDERAL, HERCULES, SUMO FIRENZA ve GOODRIDE lastiklerinin Türkiye TEK distribütörü olan Sertaş, aynı zamanda MICHELIN, GOODYEAR ve PIRELLI lastiklerinin ise yetkili bayiliklerine sahip bulunmaktadır.

Sertaş Lastik, ülkemizde gelişen Tuning ve Araç Modifikasyonu pazarına hitap etmek üzere MOMO ve SSW marka alüminyum alaşım jant üreticilerinin Türkiye distribütörlüklerini de Şubat 2006 tarihinde bünyesine katmış ve halen sürdürmektedir.

Türkiye lastik pazarı için, bölgesel ve noktasal pazarlama stratejileri uygulanarak sektördeki konumumuzu pekiştirmek ve müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla yurt çapında bayi örgütümüz organize edilerek, yapılandırılmış durumdadır.

Firmamız, her geçen gün kendini ve ürünlerini yenileyerek lastik sektörüne yatırım yapmaya, hizmet kalitesini günün koşullarına göre en iyi seviyede tutmaya devam edecektir.

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.